Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Миргородські кобзарі й бандуристи"
2016-02-23

У Миргородському краєзнавчому музеї презентували книгу Людмили Розсохи "Миргородські кобзарі й бандуристи". В енциклопедично-довідковому виданні розкривається мало досліджена  тема історії кобзарства на Миргородщині. Особливу увагу авторка приділила новітньому бандурництву 20-х – 80-х років XX ст., яке було яскравою віхою в історії української культури. На понад 200 сторінках книги подано численні персоналії досі невідомих і напівзабутих народних музик та співаків. Йдеться у книзі і про сучасних бандуристів.

На презентацію зібралися поціновувачі минувшини миргородського краю, історики, дослідники, краєзнавці, творча інтелігенція. Заступник міського голови Костянтин Кірпосенко передав вітання від міського голови Сергія Соломахи та вручив заслуженому працівнику культури України Людмилі Розсосі Подяку міської ради. У доробку  Людмили Розсохи це вже 12 дослідницька праця. Людмила Олександрівна подякувала усім добровільним помічникам у видавництві книги.  Щоб книга побачила світ сприяла міська влада  та особисто міський голова Сергій Соломаха. Видання вийшло накладом 200 примірників. Перегорнути сторінки енциклопедично-довідкового видання можна у бібліотеках Миргорода.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]