Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородська місцева прокуратура інформує
2017-03-06

Найбільш поширені злочини, що посягають на державне, комунальне та особисте майно – це крадіжки. З одного боку, суспільна небезпека окремої крадіжки не така висока, але з іншого, враховуючи поширеність цього виду злочинів, можна сказати, що в сукупності крадіжки завдають величезної шкоди суспільству, громадянам і організаціям.

 Протягом 2016 року в м Миргород та Миргородському районі  скоєно 445 крадіжок, для порівняння у 2014 році – 281, а у  2015 році – 570 злочинів даної категорії. Велику кількість крадіжок, скоєно з незаконним проникненням у приміщення.  Ступінь суспільної небезпеки цих злочинів значно підвищується, коли вони вчиняються у вигляді злочинного промислу.

Прокурорами Миргородської місцевої прокуратури підтримується в суді державне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню двох осіб у вчиненні 12 грабежів та крадіжок з будинків, підсобних приміщень та закладів соціальної сфери міста та району.

Крім того, Миргородською місцевою прокуратурою у 2016 році до Миргородського міськрайонного суду направлено обвинувальний акт відносно жителя міста Миргород, який протягом року вчинив ряд корисливих злочинів, в тому числі шість крадіжок з приміщень установ, торгівельних об’єктів та приватних будинків.

Вироком суду від  10.11.2016 обвинуваченого засуджено до 4 років 3 місяців позбавлення волі. На даний час, засуджений реально відбуває призначене судом покарання.

 

Прокурор Миргородської

місцевої прокуратури                                                                               О.І. Орел

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]