Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородська ГО «ОБДОП «Відкрите серце» підтримала акцію "LOTS OF SOCKS"
2018-03-21

21 березня у світі відзначають День підтримки людей з синдромом  Дауна або День кольорових шкарпеток і сонячних людей. День проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково, це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми. Вперше цей День став щорічно відзначатися з 2006 року і був заснований на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром. Аби привернути увагу до інакшості, однак не меншовартості, людей з синдромом Дауна по всьому світу в цей день проходить акція "LOTS OF SOCKS".

Долучитися до неї просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки. Таким чином ви продемонструєте свою солідарність з людьми з непарною хромосомою, й водночас звернете на себе увагу перехожих, зрозумієте, як це — бути не таким, як більшість. Свято сонечка для дітей із синдром Дауна організували самі ж батьки спільно з благодійниками. Зазначають, одна з найважливіших проблем їхніх дітей – соціалізація. Адже в кращому випадку, суспільство ніяк не реагує на них, а частіше виявляє байдужість чи агресією.

Аби підтримати людей із синдромом, всі охочі долучаються до акції – надягають різні чи просто кольорові шкарпетки, аби на день відчути себе трохи особливим. Миргородська ГО«ОБДОП «Відкрите серце» теж долучається цього року до флешмобу, адже ми маємо «сонячних» друзів, яких щиро любимо і підтримуємо. "На фото ніжки членів нашої організації в кольорових шкарпетках. Приєднуйтесь і додавайте свої фото в коментарях", -  написали активісти ГО«ОБДОП «Відкрите серце» у соціальних мережах.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]