Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород відвідала команда проєкту USAID ГОВЕРЛА
2024-04-04

У залі засідань міської ради відбулася зустріч представників міської влади та команди проєкту USAID ГОВЕРЛА. У ході зустрічі було обговорено підсумки співпраці та окреслено перспективну взаємодію. Міський голова Сергій Соломаха розповів про співпрацю з проєктом, наголосив на важливості підтримки, яку надає така  ініціатива, та зазначив, де ця допомога використовується. За три роки реалізації проєкту Миргородська громада отримала матеріалів та обладнання на понад 10 мільйонів гривень. 

Крім цього, експерти проєкту постійно надають консультаційну та методологічну підтримку по багатьох напрямках, проводять навчання. Також міський голова зауважив, що з допомогою проєкту громада має Стратегію розвитку. Експерти цього міжнародного проєкту провели аналіз діяльності громади та надали відповідні рекомендації і методичну підтримку в процесі організації співробітництва. Сергій Павлович висловив слова вдячності за підтримку та висловив сподівання на подальшу взаємодію. За словами керівника проєкту USAID ГОВЕРЛА Габріеля Абрахама, громади-партнерки Проєкту  продовжать отримувати допомогу в цей непростий час: "Я впевнений, що наше партнерство з громадами сприятиме успішній реалізації реформи децентралізації, подоланню викликів війни, місцевому розвитку та покращенню життя українців".

Дія проєкту розрахована до березня 2027 року. Упродовж цього періоду сторони працюватимуть над Комплексним планом просторового розвитку, реабілітаційними заходами для ветеранів, Статутом громади та іншими напрямками.

Після конструктивної розмови в залі, відбулася виїзна зустріч на об'єкти, де використовується обладнання та техніка, надана проєктом USAID ГОВЕРЛА.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]