Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород отримав чергову відзнаку за кращу практику місцевого самоврядування
2020-10-16

Диплом за перемогу в конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2020 році  за кращу практику «Впровадження сучасних освітніх технологій у м.Миргород Полтавської області» вручили  міському голові Сергію Соломасі у Міністерстві розвитку громад та територій України, де 16 жовтня відбулася  офіційна церемонія нагородження фіналістів цьогорічного конкурсу.

Миргородська практика "Впровадження сучасних освітніх технологій у м.Миргород» - це впровадження в  наших школах  електронних журналів та щоденників, ресурсне забезпечення учасників освітнього процесу: придбання ноутбуків та проведення Інтернет-зв'язку. Модернізація освітнього процесу стала можливою завдяки підтримці надійних партнерів з Литви та співфінансуванню з обласного бюджету. Завдяки перемозі два роки поспіль у обласному конкурсі розвитку територіальних громад Миргород отримав 1,2 млн. грн. з обласного бюджету на встановлення відеокамер та програмного забезпечення у навчальних закладах, проведення Інтернету та придбання ноутбуків. Розробником програмного забезпечення "Моя школа" є литовська ІТ-компанія "NEVDA". Завдяки підготовленій відділом муніципальних ініціатив, інвестицій та  енергоменеджменту міської ради відповідної заявки і підтримці партнерів, місто отримало цю заслужену нагороду! Вітаємо!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]