Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород фестивальний
2019-04-24

Міжнародний фестиваль NEW ARTS, що з 19 по 21 квітня вирував у нашому місті, навіть налякав деяких особливо пильних миргородців, які з підозрою віднеслись до великої кількості автобусів в місті напередодні виборів президента держави. Але це було справжнє свято мистецтва для понад тисячі учасників з 8 областей України та міста Селістра, Болгарія.

Щирий обмін досвідом і творчими ідеями, налагодження дружніх стосунків між регіонами, пізнання нового і радість спілкування із однодумцями -  фестиваль відбувався у центрі естетичного виховання (вокал, хореографія, розмовний та театральний жанри)і  дитячій музичній школі (інструментальний жанр).  Щира вдячність керівникам закладів за організаційну допомогу у проведенні мистецького форуму. Окреме дякую керівникам гуртків ЦЕВу за цікаві майстер-класи для всіх охочих! Вітаю миргородських переможців фестивалю! Пишаємося якістю роботи Анжеліки Хоменко, Олени Гулої, Олени Алексієнко, Віктора Шаповала, Марини Камінської, Лариси Вершиніної, Лариси Голуб, Лариси Шевченко – ваші талант,  наполегливість і майстерність у  дипломах переможців! 9 дипломів з вокалу, 6  - з хореографії, 4  - «інструментальна музика»,  2 –«художнє читання», 1 – «театральний жанр»! Вітаємо Олену Алексієнко, яка під час гала-концерту  отримала з рук голови журі фестивалю почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України»! Віват, Миргороде!

 

 

 

Лариса Педченко,

начальник відділу культури

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]