Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород фестивальний
2019-04-24

Міжнародний фестиваль NEW ARTS, що з 19 по 21 квітня вирував у нашому місті, навіть налякав деяких особливо пильних миргородців, які з підозрою віднеслись до великої кількості автобусів в місті напередодні виборів президента держави. Але це було справжнє свято мистецтва для понад тисячі учасників з 8 областей України та міста Селістра, Болгарія.

Щирий обмін досвідом і творчими ідеями, налагодження дружніх стосунків між регіонами, пізнання нового і радість спілкування із однодумцями -  фестиваль відбувався у центрі естетичного виховання (вокал, хореографія, розмовний та театральний жанри)і  дитячій музичній школі (інструментальний жанр).  Щира вдячність керівникам закладів за організаційну допомогу у проведенні мистецького форуму. Окреме дякую керівникам гуртків ЦЕВу за цікаві майстер-класи для всіх охочих! Вітаю миргородських переможців фестивалю! Пишаємося якістю роботи Анжеліки Хоменко, Олени Гулої, Олени Алексієнко, Віктора Шаповала, Марини Камінської, Лариси Вершиніної, Лариси Голуб, Лариси Шевченко – ваші талант,  наполегливість і майстерність у  дипломах переможців! 9 дипломів з вокалу, 6  - з хореографії, 4  - «інструментальна музика»,  2 –«художнє читання», 1 – «театральний жанр»! Вітаємо Олену Алексієнко, яка під час гала-концерту  отримала з рук голови журі фестивалю почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України»! Віват, Миргороде!

 

 

 

Лариса Педченко,

начальник відділу культури

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]