Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргород – екологічно відповідальне місто
2019-10-02

За використання розумних технологій для захисту міської еко-системи Миргород переміг у номінації "Екологічно відповідальне місто". Відзнаки за кращі практики містам-інноваторам вручено під час форуму  Kyiv Smart City Forum 2019, що проходить першого жовтня у столичному КВЦ «Парковий».

Smart Місто 2019 –це щорічний форум лідерів урбаністичного розвитку. Українські міста презентують учасникам досягнення у впровадженні smart-рішень у свою інфраструктуру. Найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи  визначені в 5 номінаціях: відкрите інноваційне місто, найкраща транспортна модель міста, найкомфортніше місто для життя, місто стартапів, екологічно відповідальне місто. 

Kyiv Smart City Forum 2019 - одна з головних подій Східної Європи та унікальне місце зустрічі для екосистеми розумних міст. Представники влади та громадськості, підприємці, експерти та урбаністи об'єдналися разом, щоб обмінятися досвідом, поділитися найкращими практиками, а також відкрити нові шляхи для співробітництва.  Миргород на Форумі представляє  Олексій Блискавка – головний спеціаліст-програміст відділу інформаційного забезпечення міської ради. Заявка-переможець від Миргорода на участь у конкурсі Smart Місто 2019 підготовлена Відділом муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту - ВМІІЕ.  Це визнання стало можливим завдяки командній роботі Миргородська Міська Рада, велоспільноти та міських екоактивісток.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]