Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Міжнародна технічна допомога підвищує конкурентоспроможність Полтавщини
2017-02-06

На понеділковій апаратній нараді в ОДА обговорили ситуацію  щодо залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги для розвитку області. На сьогодні в регіоні реалізуються 17 проектів міжнародної технічної допомоги. Крім цього, в 2016 році були успішно завершені ще 6 проектів. Про це повідомила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко. Вона наголосила, що наразі міжнародна технічна допомога є одним із найдієвіших інструментів щодо підвищення конкурентоспроможності регіону.

За 2017 рік збільшено кількість проектів МТД до 17. У 2016 їх було 14, у 2015 — 9. Основні напрямки проектів — це житлова політика, соціальна інфраструктура, освіта та наука, охорона здоров’я, енергоефективність, розвиток сільських територій, підтримка та допомога ВПО, економічний розвиток, поводження з твердими побутовими відходами. За 2016 Полтавська область залучила більше 20 млн грн грантової допомоги, не враховуючи консультативну та методичну допомогу, яку надають експерти цих проектів. Вона наголосила, що у рамках реалізації Проекту DESPRO в області запроваджуються сталі моделі децентралізованого надання послуг. Реалізовано 8 проектів із впровадження децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад у 7 районах області (Полтавський, Кобеляцький, Кременчуцький, Лохвицький, Чорнухинський, Решетилівський, Гребінківський). Загальна вартість проектів – понад 10,8 млн грн, з яких 3,7 млн грн – грантові кошти. У м. Миргород впроваджується проект „Розвиток системи водопостачання в малих містах через покращення діяльності комунальних підприємств” вартістю 5 млн грн, у тому числі  1,8 млн. грн. грантових коштів. Докладніше читайте за посиланням .

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]