Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Міський голова провів "гарячу" телефонну лінію з миргородцями
2020-09-23

22 вересня міський голова Сергій Соломаха спілкувався з миргородцями в режимі "гарячої" телефонної лінії.  Жителі міста порушили низку тем у різних сферах життєдіяльності  та особисті питання.  Міський голова  уважно вислухав миргородців, відповів на запитання та доручив профільним заступникам сприяти у вирішенні озвучених жителями міста проблем.

Більша частина звернень стосувалася житлово-комунальної сфери. Зокрема, щодо слабкого напору води на 9 поверсі по вулиці П.Мирного, 24 та незручності біля цього будинку через перекриття дороги блоками біля будинку П.Мирного,22.

З проханням прогрейдерувати та доремонтувати ділянку вулиці звернулася жителька Заливної. Громадянка із вулиці  Боровиковського просить заасфальтувати ділянку цієї дороги. Щодо видалення аварійних дерев звернувся житель з вулиці Космонавтів.

Інші питання стосувалися відновлення роботи годинника на Торговому центрі, графіку руху автобусів у "Лісок". Також було озвучено особисті питання у сфері земельного законодавства та надано пропозиції щодо придбання житла для пільгових категорій населення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]