Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Міська владає шукає шляхи підтримки підприємців під час карантину
2021-04-12

У Миргороді підприємці, які через карантинні обмеження вимушено призупинили свою роботу, зібралися на мирну акцію протесту під міською радою. Основні їхні вимоги - дозволити працювати підприємцям, які зачинилися відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС.  Рішуче налаштовані підприємці, а серед них і депутати міської ради, готові відстоювати свої права та стукати в усі  інстанції.

 Із підприємцями спілкувалися перший заступник міського голови Олександр Острянин та заступник міського голови Наталія Молочко. Олександр Острянин пояснив, що рішення про додаткові карантинні обмеження, в тому числі і  щодо заборони торгівлею непродовольчими товарами в магазинах і на ринках, було ухвалено обласною комісією з питань ТЕБ та НС через зростання захворюваності на коронавірус. Міська влада також стурбована таким станом речей і в межах компетенції намагається вплинути на ситуацію для її позитивного вирішення: підготовлено та направлено звернення на адресу обласного керівництва щодо перегляду регламенту роботи підприємців нашої громади, що перебуває у помаранчевій зоні карантину. Направлено і звернення від самих підприємців Миргородської МТГ. Про результати розгляду звернення буде проінформовано  додатково.

За пропозицією представників міської влади для координації спільних дій було створено робочу групу з числа підприємців, які співпрацюватимуть з органами місцевого самоврядування. 


 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net