Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Мережева зустріч робочих груп із громадської безпеки та відновлення
2023-11-14

З 7 по 9 листопада у Львові відбулася мережева зустріч робочих груп із громадської безпеки та відновлення, що підтримуються #UNDPUkraine. На заході зібралися понад 100 учасників і учасниць з усієї країни, щоб обговорити шляхи підтримки Національного плану відновлення України. Представниками від Миргородської громади були: начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Віталій Логвин та голова ГО "Студія жіночих ініціатив" Тетяна Красько. 

Учасники зустрічі обмінялися історіями успіху з громад, обговорили актуальні виклики та перспективи відновлення. Зокрема, поговорили про такі важливі теми, як:

• Відновлення громад, які постраждали від війни.

• Реінтеграція ветеранів та ветеранок.

• Масштабування ініціатив робочих груп на національний рівень.

Відновлення громад уже триває. Учасники зустрічі відзначили, що відновлення громад, які постраждали від війни, вже триває. В його основі покладено принцип «відбудувати краще, ніж було». Це означає, що громади мають можливість не лише відновити зруйновані об'єкти, а й впровадити нові, інноваційні рішення, які зроблять їх більш стійкими до майбутніх викликів.

Реінтеграція ветеранів та ветеранок є однією з найбільш хвилюючих тем для громад. Робочі групи вже втілюють ініціативи, покликані сприяти ліпшій реінтеграції та створювати сприятливі умови у громадах для відновлення ветеранів.

Довівши свою ефективність на рівні громад, робочі групи готові масштабуватися та втілювати свої ініціативи на національному рівні. Це дозволить поширити досвід і найкращі практики відновлення на всю країну.

Підтримувана #UNDPUkraine Мережа робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості — це об'єднання небайдужих людей із різних куточків України, які завжди напоготові допомагати своїм громадам. З початком війни мережа запрацювала ще дужче: хтось допомагав з евакуацією цивільного населення, хтось шукав притулки для переселенців у нових громадах, а хтось облаштовував укриття.

Це лише невеликий перелік того, що відбувається в Україні на шляху до відновлення.

#відновлення_України #Національний_план_відновлення

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 12 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
     
Особистий прийом громадян

15 липня 2024 року з 16:00  до 17:00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) керуюча справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніна Борисівна проводитиме особистий прийом громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]