Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Меморіал пам’яті Олега Бабенка з водного туризму
2024-06-11

У селі Кибинці відбулися відкриті змагання з водного туризму у пам'ять про загиблого Героя Олега Бабенка. На урочистому відкритті змагань згадали воїна-земляка, який поліг за свободу та незалежність нашої держави. 

Олег Сергійович народився 10 червня 1994 року в Кибинцях. Навчався в місцевій школі. Був скромним, щирим та відвертим. Завжди мав свою точку зору і вмів її відстоювати. Навчався у Полтавському нафтопереробному коледжі. Працював охоронником окремого підрозділу воєнізованої охорони управління безпеки у Кременчуцькому ПАТ Укртатнафта. Із 2021 року – у Кибинській гімназії. Коли російські окупанти напали на Україну, пішов захищати свою батьківщину. Свій останній бій воїн  зустрів  28 грудня 2022 року на території Донецької  області. Посмертно Герою присвоєно звання „Почесний громадянин Миргородської міської територіальної громади”.

Турнір пам’яті Олега Бабенка став не лише способом вшанування Героя, але й чудовою нагодою для спільноти об'єднатися та підтримати розвиток водного туризму у громаді. Зараз це актуально особливо для дітей, адже цьогоріч роботу пришкільних оздоровчих таборів скасовано із міркувань безпеки, зазначили організатори заходу.

"Меморіал пам'яті Олега Бабенка з водного туризму" організували в День народження полеглого Героя Миргородська міська станція юних туристів спільно з родиною захисника України та адміністрацією Кибинської гімназії.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]