Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Медиків громади привітали з професійним святом
2023-07-27

 Медики нашої громади продовжують приймати привітання з нагоди їх професійного свята, яке вперше цьогоріч відзначається 27 липня. Напередодні Миргородський міський голова Сергій Соломаха, народний депутат Олег Кулініч, начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка поспілкувалися із медиками громади, побували у медичних закладах та привітали лікарів.

За словами Олега Кулініча, попри важкі для країни часи і війну — якісні зміни в охороні здоров’я Миргородщини видно неозброєним оком. Маємо, зокрема, повністю оновлене інфекційне відділення КНП “Миргородська лікарня інтенсивного лікування”, де за кошти залученої ще до повномасштабного вторгнення державної субвенції у співфінансуванні з бюджетом Миргородської громади проведено капітальний ремонт. Загальні витрати по об’єкту становлять 9,97 млн грн, з яких 5 млн грн — це кошти державної субвенції. Наразі відділення вже працює.

Сергій Соломаха розповів, що 2021 року була залучена також інша субвенція — 10 млн грн для закупівлі медичного обладнання Миргородській лікарні інтенсивного лікування. Тепер на комп’ютерному томографі проводять відповідні обстеження.

У ході поїздки також відвідали амбулаторію загальної практики сімейного медицини Миргородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Поспілкувалися з медиками про найбільш нагальні питання в  їхній роботі.  

З нагоди свята медики отримали відзнаки: грамоти Верховної Ради - директор Миргородського міського центру ПМСД Олександр Фошин, директор Миргородської лікарні інтенсивного лікування Віктор Харченко, завідувач інфекційного відділення Сергій Давиденко. Багато медиків нагородили відзнаками Миргородської районної ради, Миргородської РВА та Миргородської міськради.

А 27 липня  привітання до професійного свята приймала команда медичних працівників санаторно-курортних закладів. Міський голова Сергій Соломаха, заступник голови Полтавської РВА Максим Калінін та начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич оглянули відділення курорту, де реалізується пілотний проєкт з реабілітації захисників, поспілкувалися із медиками Миргородської лікарні інтенсивного лікування, оглянули відремонтоване інфекційне відділення та його роботу.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]