Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
“Марафон” міжмуніципального співробітництва
2024-07-08

4 липня міський голова Сергій Соломаха разом зі своїми заступниками, секретарем міської ради та представниками окремих структурних підрозділів виконавчого комітету провів одразу три онлайн-наради з іншими громадами. Ці зустрічі були спрямовані на налагодження міжмуніципального співробітництва та зміцнення міжнародних зв'язків.

Першою була зустріч з Новоселицькою міською територіальною громадою Чернівецької області. Під час онлайн-наради учасники презентували свої громади та поділилися баченням майбутнього партнерства. Обидві сторони висловили готовність до тісної співпраці, що знайшло своє відображення у домовленості про майбутнє підписання договору про співробітництво.

Наступною була онлайн-зустріч з Нововолинською міською територіальною громадою Волинської області. Учасники заходу не лише презентували свої громади, а й поділилися цінним досвідом у вирішенні актуальних проблем, таких як фінансова автономність навчальних закладів, діяльність системи соціального захисту, ветеранська політика, функціонування ЦНАПів та підтримка бізнесу. Окрему увагу було приділено питанню діяльності освітніх закладів, що потребує додаткового обговорення на окремій зустрічі. Обидві громади також домовилися про спільну участь у проєктах транскордонного співробітництва та підписання договору про співробітництво.

Завершальною, але не менш важливою, була зустріч із німецькою громадою-побратимом Лангенлонсхайм-Штромберг. Дружні стосунки з цією громадою зав'язалися ще у 2022 році. Миргородська МТГ вже отримала від німецьких партнерів допомогу у вигляді автомобіля, гуманітарної допомоги, одягу та приладів для обігріву. Під час зустрічі обговорили можливість надання засобів для отримання енергії з альтернативних джерел. Міський голова Сергій Соломаха висловив щиру подяку німецькому народові, а також іншим країнам Європи за їхню постійну підтримку та допомогу Україні.

Підписання нових договорів про співпрацю, обмін досвідом та впровадження спільних проєктів сприятимуть розвитку Миргородської громади. А відкритість до нових ініціатив та активна участь у міжнародних проектах допоможуть їй стати ще більш успішною та прогресивною.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]