Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Листи вдячності миргородським лікарям
2022-11-11

Миргородська міська рада продовжує отримувати листи вдячності. Цього разу жителі громади дякують медичним працівникам КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

"Хочу сказати слова вдячності за людяність і професіоналізм та любов до своєї роботи всім працівникам дитячого відділення", - написала маленька пацієнтка Діана.

Пані Юлія розповіла, що вперше народжувала в Миргороді і залишилася дуже задоволена. Чудове ставлення медичного персоналу, комфортні умови, гарно обладнані післяпологові палати".

Ще одна вдячна пацієнтка Ольга пише: "Я народила доньку 10.10.2022 року в Миргородському пологовому відділення та дуже вдячна медичному персоналу за турботу, яку вони приділяють майбутнім мамам, породілям та малюкам. Тут працюють чемні, доброзичливі люди".

За інформацією цього медичного закладу, станом на 11 листопада народилося 177 дітей.

Бажаємо всім мешканцям громади здоров'я, щастя, благополуччя та миру.

Зі свого боку виконавчий комітет Миргородської міської ради буде і надалі надавати фінансову підтримку медичному закладу для створення умов щодо комфортного перебування та одужання пацієнтів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]