Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Лист-підтримка від самоврядування Єкабпілського повіту
2024-02-24

На адресу міської ради надійшов лист від наших побратмів із міста Єкабпілс. У листі,  підписаному Райвісом Рагайнісом, головою Єкабпілського повіту, йдеться: "Дорогі українські брати і сестри. Нам важко усвідомити, що вже 2 роки Росія веде повномасштабний напад на Україну та її народ. Агресор думав, що може перемогти Україну всього за кілька днів, але ваш народ вистояв і відтіснив наступаючі сили з більшої частини української землі. Ми з глибокою пошаною схиляємо голови перед українськими героїчними та сильними синами та доньками, які безстрашно протистоять агресору. Ми розуміємо, що це не тільки боротьба за свободу України, а й боротьба за власну свободу, і ми не можемо просто стояти осторонь. Ми, уряд і народ Латвії, будемо продовжувати підтримувати Україну та надавати посильну допомогу до повної перемоги України. За свою агресію та військові злочини Росії доведеться заплатити.

Самоврядування Єкабпілського повіту продовжує надавати житло українським біженцям. За допомогою місцевих підприємців та громадських організацій збираються та відправляються в Україну пожертви – продукти харчування, одяг, свічки, інструменти, генератори, автомобілі тощо. Деякі громадяни навіть перебувають там разом з українськими солдатами на передовій.

Висловлюємо глибокі співчуття родинам, друзям і дітям, загиблим під час цієї жахливої війни.

Україна переможе! Слава Україні!"

 

Дякуємо за пітримку українців у ці важкі дні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]