Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Лідії Ємець присвоєно почесне звання "Мати-героїня"
2020-05-12

Почесне звання "Мати-героїня" присвоєно жительці Миргорода Лідії Ємець. В родині пані Лідії зростає 7 дітей, найстарші з яких вже отримали загальноосвітню та середньо-спеціальну освіту. Молодша дітвора навчається в школі , а найменші  донечки знаходяться на індивідуальному вихованні у матері. Мати та батько змогли створити належні умови для виховання та навчання своїх дітей, а також розвитку сімейних цінностей в родині.

10 травня в Україні відзначили День матері. З нагоди цього свята Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку відзначено 678 українських жінок, серед яких одна миргородчанка – Ємець Лідія Вікторівна. Вітаємо нашу землячку.

Мати-героїня — державна нагорода України, почесне звання, що отримують жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених, і створили сприятливі умови для розвитку та освіти. Нині 28 жительок Миргорода були відзначені цією державною нагородою, повідомили у відділі молоді та спорту Миргородської міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]