Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Лекція «Коронавірус наступає»
2020-02-27

 Останнім часом за новинами з Китаю стежать особливо пильно. У Піднебесній з’явився вірус пневмонії нового типу – коронавірус, який активно мутує, заражаючи дедалі нових людей і призводячи до зростання кількості жертв. Він виплеснувся за межі Китаю і вже  відзначені перші випадки зараження в сусідніх країнах і континентах. Особливої небезпеки йому додає те, що більшість випадків зараження коронавірусом сталися повітряно- крапельним шляхом. Експерти вважають, що в зоні ризику найбільш ймовірно люди із слабким імунітетом.

У зв’язку зі спалахом коронавірусу, 26 лютого 2020 року для студентів Університету III віку було проведено лекцію « Коронавірус  наступає».

Психолог відділення денного перебування Територіального центру Людмила Василенко зазначила, що китайський коронавірус – нова небезпечна хвороба, епідемія якої загрожує світу. Також розповіла звідки він з’явився, які причини, ознаки і симптоми цього захворювання, як захистити себе від нього та чи є ліки від цієї недуги. Вона наголосила на дотриманні правил особистої гігієни, належного санітарного стану в помешканнях, уникнення спілкування з особами, які мають ознаки захворювання, а також з тваринами.

Підопічні Територіального центру дізналися, наскільки реальна коронавірусна загроза, які заходи вживаються для боротьби з інфекцією в Україні і світі та що може зробити кожен житель, щоб не захворіти. На завершення лекції слухачі Університету III віку мали змогу задати питання, які їх цікавили та отримали кваліфіковані відповіді на них.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]