Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Легалізація заробітної плати та зайнятості миргородців
2019-05-21

21 травня 2019 року в Миргородській міській раді під головуванням заступника міського голови, керівника робочої групи Гуржія О. В. відбулось чергове засідання робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста. З метою подолання тіньової зайнятості та формування прозорого ринку праці в місті активно працює робоча група по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста, склад якої затверджений розпорядженням  міського голови від 25.04.2019 року №50-в, до якої входять представники управління соціального захисту, управління  державної фіскальної служби, фінансове управління, Управління Пенсійного фонду, управління Держпраці, відділу поліції та інші. 

Впродовж поточного року робочою групою проведено 6 рейдів, спостережено 38 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 4 найманих працівники, які працювали без оформлення трудових відносин, за результатами  проведеної роботи суб’єктами господарської діяльності, у яких виявлено порушення, укладено 2 трудових договора  та 1 найманий працівник оформлений фізичною особою-підприємцем. По 3 суб’єктах господарської діяльності направлено листи до управління Держпраці у Полтавській області та Головного управління ДФС у Полтавській області для вжиття заходів у межах  наданих повноважень.  За матеріалами управління Держпраці  складено 3 протоколи до суду по ч.1 та ч.3 ст.41 КУАП , 2 протоколи до суду по ст.265 КЗпПУ,  винесено 2 постанови про накладення штрафу на суму 375570 грн. В процесі проведення спостережень робочою групою проводилася інформаційно-роз’яснювальна  робота серед роботодавців щодо дотримання законодавства про працю. Крім того постійно проводиться робота щодо інформування населення працездатного віку з метою стимулювання офіційного оформлення трудових відносин, а саме на офіційному веб-сайті, у пресі регулярно висвітлюються статті з даного питання. За результатами проведеної роботи та згідно даних Миргородської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області у добровільному порядку суб’єктами господарської діяльності впродовж поточного року легалізовано 331 робоче місце.

На засіданні були присутні представники підприємств та фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність в місті. Найманим працівникам цих підприємств  була нарахована заробітна плата нижче мінімального законодавчо встановленого розміру та у яких  відбулося зменшення чисельності  штатних працівників. Запрошені надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального,  розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення та про причини зменшення чисельності штатних працівників. На засіданні було наголошено, що робоча група в посиленому режимі буде працювати з роботодавцями, які виплачують заробітну плату на рівні або нижче мінімального розміру заробітної плати та у яких відбувається зменшення чисельності  працівників. За результатами засідання вирішили продовжувати в подальшому проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання норм законодавства про працю, проводити спостереження суб’єктів господарської діяльності щодо  виявлення фактів  порушення  трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин.

Начальник відділу праці УСЗН Миргородської міської ради  Т. М. Овлах

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]