Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
КУРЛИЧУТЬ В НЕБІ ЖУРАВЛІ, І ЛАСТІВКИ ПІД ХМАРАМИ ШУГАЮТЬ...
2015-03-19

Тепле, лагідне, душу солодить і гріє слово “вирій”. Це коли до українського обійстя, гаю, лісу чи степу повертаються наші пернаті друзі, долаючитисячікілометрів небезпечного, ризикованого для життя, шляху. Свідомо обирають цю  далеку дорогу, аби повернутися на Україну, звити гніздечко, вивести і благословити на світ своє потомство. Це вони на своїх крилах приносять нам радість, щемність, наснагу.

Весна на крилах перелітних птахів завітала і до Центру еколого-натуралістичноїтворчості учнівської молоді, який гостинно відкрив двері святу- «Дню зустрічі птахів» 14 березня 2015 року. Діти ознайомились з видовим різноманіттям птахів нашої місцевості, згадали прислів»я і приказки про пернатих друзів, відгадували загадки, складали пазли, розв»язували кросворди… Журі підвело підсумкиі визначило переможців. Ними стали команда ЗОШ № 1 у номінаціях «Птах у художніх творах» та «Кращий малюнок  про птаха» ( вчитель Латишева Г.М.) і  ЗОШ №3 у номінаціях «Краща годівничка» та «Краща фоторобота про птаха» (вчитель Марченко С.В.).А потім до кожної дитини прилетіли жайворонки , випечені з тіста умілими руками працівників кухні ЗОШ № 1, яку очолює Прокопенко О.В.Радісні і щасливі , учасники свята  зробили на згадку спільне фото

  Екологічний прес-центр ЦЕНТУМу

ОГОЛОШЕННЯ
     
Соціальна допомога для ветеранів та переселенців

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

     
     
Відбудеться засідання комісії з питань освіти

01 березня 2024 року о 14.30  відбудеться засідання комісії з  питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових  технологій, регламенту, депутатської етики та діяльності депутатів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 29 лютого 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]