Цивільний захист

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Кошти на інсулін виділено
2017-08-11

 Інсулінозалежні хворі на цукровий діабет миргородці  знову без проблем можуть одержувати життєво необхідні для них ліки.  З міського бюджету  за програмою  “Здоров’я жителів міста Миргород” для забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовними інсуліновими препаратами  виділили 300 000 грн.  Відповідне рішення ухвалили на  сесії, що відбулася  4 серпня 2017 року.  Як і раніше, хворі на цукровий діабет можуть одержати інсулін за рецептом ендокринолога в  аптечних кіосках № 210.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на публічний звіт міського голови Сергія Соломахи

15 квітня 2026 року о 15:00 відбудеться публічний звіт Миргородського міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за 2025 рік.

     
     
Вакансії

Актуальні вакансії

     
     
Стартує прийом заявок на отримання спеціальних бюджетних дотацій за утримання корів і маточного поголів’я овець та кіз

 З 07 квітня 2026 року розпочинається прийом заявок на отримання спеціальних бюджетних дотацій за утримання корів і маточного поголів’я овець та кіз.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]