Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Коронавірус – міжнародній співпраці не завада
2020-06-23

Незважаючи на труднощі із міжнародним сполученням через карантинні обмеження, 22 червня до м. Миргород завітала делегація із міста-побратима Горна Оряховіца (Болгарія).

В рамках візиту обговорили подальше співробітництво між містами з урахуванням коронавірусної хвороби COVID-19.

Учасники зустрічі обговорили можливість продовження програми відпочинку дітей у містах-побратимах. Ще у жовтні 2019 року делегація Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 імені І.А. Зубковського у складі учнів, які є лідерами шкільного самоврядування, переможцями шкільних та міських олімпіад з навчальних предметів, та учителів відвідали сонячну Болгарію. За запрошенням директора Професійної гімназії легкої промисловості та економіки імені Атанаса Бурова Георгія Іванова десять українських дітей проживали у сім’ях своїх однолітків, студентів гімназії. Але через пандемію діти із  Горної Оряховіци не встигли відвідати Миргород.

Гості також висловили зацікавленість у відновленні повноцінної роботи санаторно-курортних закладів, адже до початку епідемії відпочинок у Миргороді користувався попитом серед іноземців.

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]