Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Контроль за виконанням проектних робіт за проектом MO.GE.DI.CO.
2019-03-04

28 лютого 2019 року, в рамках свого візиту до Миргорода, керівник проекту Олександр Логозинський та технічний консультант проекту Ярослав Кривопиш перевірили роботу виконавця робіт  приватного підприємця Віталія Дупака по розробці проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №10 «Веселка» комбінованого типу по Пров. Тупий, 5 в м. Миргород Полтавської області». Цей проект розробляється в рамках Проекту Європейського Союзу «Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO.)".

У рамках візиту Віталій Дупак ознайомив членів команди проекту (MO.GE.DI.CO.) із ходом виконання робіт по ДНЗ №10 «Веселка» та деякими частинами проектно-кошторисної документації (ПКД). Обговорили робочі питання, технічні рішення та подальшу комунікацію при розробці ПКД. Члени команди проекту впевнились, що виконавець працює над розробкою ПКД та наголосили на дотриманні термінів розробки, якості, комунікації та погодженні усіх рішень із командою проекту, командою підтримки програми ЄС.

Нагадаємо, що ці роботи виконуються після розробленого енергетичного обстеження закладу (енергетичний аудит) з урахуванням усіх рекомендацій команди підтримки програми ЄС та європейського досвіду з реалізації аналогічних проектів. Процес розробки проектно-кошторисної документації триватиме близько 3 місяців з отриманням державної будівельної експертизи.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 травня 2024 року

     
     
ДО ВІДОМУ ГРОМАДЯН!!!

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» повідомляє:

     
     
Оновлено переліки боржників до бюджету громади

За інформацією податкової служби, 5966 жителів громади станом на 1 травня 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 17,6 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]