Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Конкурс екологічних агітбригад
2015-04-17

Минулого тижня курортний Миргород уже вкотре приймав учасників зонального етапу конкурсу-огляду екологічних агітбригад та театрів із Лохвицького, Миргородського, Семенівського, Хорольського районів і міста Миргорода.

Зі сцени  міського центру естетичного виховання звучали того дня щирі й переконливі заклики зберігати навколишнє середовище і не бути байдужими до нього. Надто ж гостро виокремилась у виступах юних екологів тема збереження води.

Привітати учасників прийшли заступник Миргородського міського голови Антоніна Нікітченко та начальник відділу освіти міської ради Тетяна Колибельнік. А голова журі, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Берніда, подякував міській владі Миргорода за гостинний прийом та сприяння у проведенні зональних змагань.

Переможці ж конкурсу-огляду отримали заслужені нагороди: дипломом першого ступеня за перше місце нагороджено екологічний театр "Червона стріла" Семенівського будинку дитячої та юнацької творчості та екологічна агітбригада "Джерело" Миргородського міського центру еколого-натуралістичної творчості. Вручались також і дипломи другого й третього ступенів. Усіх переможців запрошено до участі в обласному фестивалі-огляді екологічних агітбригад та театрів.

Віра ЯВТУШЕНКО

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]