Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Комунікація з платниками податків
2023-03-03

2 березня фахівців Головного управління ДПС у Полтавській області провели зустріч-семінар для платників - податків аграрної галузі Миргородського району. У заході, що проходив у Миргородській районній державній адміністрації, взяла участь заступник Миргородського міського голови Наталія Молочко. Податківці акцентували увагу на найбільш актуальних питаннях  законодавства.

Мова йшла про реєстрацію та призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних/розрахунків коригування, порядку ліцензування, зберігання та використання пального, а також про  податкові новації.

Однією з найголовніших стратегічних цілей Державної податкової служби України є досягнення високого рівня довіри у суспільстві. Саме тому, ефективна та відкрита комунікація з платниками податків – основа для налагодження плідної співпраці та взаємодії, які особливо сьогодні потрібні для зміцнення економічного фронту та перемоги України. На цьому зазначив на семінарі-зустрічі з сільгоспвиробниками керівник Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко.

Зустріч пройшла у вигляді конструктивного діалогу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]