Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Команда Полтавської області успішно виступила на міжнародних змаганнях зі спортивного туризму «Волинь – 2017»
2017-10-18

У селі Гаразджа Луцького району Волинської області відбулися Міжнародні змагання (Чемпіонат Європи) зі спортивного туризму «Волинь – 2017». У змаганнях взяли участь 76 туристів-спортсменів з Білорусії, Литви та 10 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Херсонської та міста Києва.

Полтавщину представляли вихованці Миргороської міської станції юних туристів – Рожко Владислав, Шинкаренко Олександр (тренер Ошека О.В., керівник гуртків Миргороської міської станції юних туристів) та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Біленко Анастасія, Дудник Дар’я (тренер Криворучко А.В., методист Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді) та вихованці.

В особистих змаганнях на дистанції «Крос похід» ІІ місце посів Рожко Владислав. У командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» команда посіла ІІ місце, поступившись призерам Чемпіонату України – команді Миколаївської області.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]