Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Ключові компетентності нової української школи»
2017-11-09

На базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 імені Івана Андрійовича Зубковського в рамках методичного об’єднання вчителів біології, екології та основ здоров’я відбулося засідання круглого столу «Ключові компетентності нової української школи».

Учасники заходу розв’язували  компетентнісні задачі в рамках проекту «PISA-2018», розглядали питання ключових компетентностей учнів та вчителів у сучасних умовах. Учитель біології Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Панаса Мирного Мирошниченко В.А. ознайомив присутніх з основними принципами та ключовими поняттями STEM-освіти. Методист відділу освіти Миргородської міської ради Василенко А.М. провела порівняння  навичок майбутнього і компетентностей нової української школи, запропонувала для розгляду результати STEM-освіти – відеоролики про 3D-принтери та зображення доповненої реальності.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]