Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Карантин у позашкіллі
2020-04-16

У зв’язку із появою небезпечного  COVID-19 вся українська освіта перейшла у новий режим праці. Адміністрація Центру естетичного виховання, керуючись відповідними документами, розробила чіткий режим праці педагогічного персоналу закладу. Всі педагоги переведені на роботу в дистанційному або гнучкому режимі. Кожен керівник гуртка протягом карантину працює за індивідуальним планом. 

Дистанційні форми виявилися цікавими не лише для наших вихованців, а й для самих керівників гуртків. Адже, на що не завжди вистачало часу, тепер можна спокійно знайти в інтернет - ресурсах, адаптувати відповідно до специфіки кожного творчого колективу і в цікавій для дітей формі донести до вихованців.

Керівники гуртків художнього відділу проводять дистанційні заняття в Онлайн з хореографії, вокалу, театру, циркового мистецтва; працюють над підбором та поповненням репертуару, пишуть фонограми, створюють власні твори та композиції. Роботу педагогів Алексієнко О.В., Хоменко А.А., Гулої О.П., Литки С.С., Дєдової О.О., Нечай Я.М., Пшеничної Л.В., Літічевського В.В., Манофи Ю.В., Явтушенко В.В. можна побачити на сторінках соцмережі Фейсбук. Йде жваве спілкування педагогів та вихованців, до співпраці залучаються і батьки, у яких з’явився час для власних дітей.

Керівники гуртків декоративно-ужиткового відділу, підтримуючи тісні контакти із своїми вихованцями через соцмережі, створили заочні лялькові майстерні, у яких продовжують навчати дітей прикладному мистецтву згідно навчальної програми.

Керівники гуртків Сторожук Т.М., Березовець В.В., Чумаченко А.М., Дерика О.М. активно працюють з вихованцями у групі Viber, надсилають дітям схеми, зразки, практичні завдання для якісного та безперервного навчального процесу.

Не забувають наші педагоги і про методичну роботу, самоосвіту: участь у вебінарах, тренінгах, заочних школах допомагає кожному із нас бути у центрі подій, підвищувати свій фаховий рівень.

Активно дистанційно працює і методичний відділ. Успішно завершена атестація – 2020, поновлюється навчально-методична база, аналізується робота кожного педагога по виконанню індивідуальних планів, пишуться сценарії майбутніх заходів.

Ми не опускаємо руки, плідно працюємо, допомагаємо нашим вихованцям цікаво і з користю проводити час під час карантину і впевнені – все погане пройде, все буде добре!

Заступник директора з навчально – виховної

роботи Валентина Чемара

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net