Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Капітальний ремонт ділянки вулиці Гоголя
2021-03-23

На центральній вулиці нашого міста продовжується перший етап капітального ремонту відрізку вулиці Гоголя від вулиці Гурамішвілі до шляхопроводу. Тут працівники Миргородагрошляхбуду виконують роботи із демонтажу бордюрів та їх заміни. Проєктом вартістю понад 7,7 млн.грн. передбачено:  укладення нового асфальту, заміна бортових каменів та будівництво велодоріжок, повідомили у відділі капітального будівництва. Зараз дорожники працюють на парній стороні вулиці Гоголя, згодом перейдуть на ліву, а щойно дозволятимуть погодні умови - розпочнуть капітальний ремонт дорожнього полотна, повідомили у відділу капітального будівництва.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net