Цивільний захист

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Кабмін змінив правила забудови приватних ділянок
2026-03-19

Уряд ухвалив постанову №305 від 4 березня 2026 року, яка посилює контроль за будівництвом котеджів, дуплексів і таунхаусів та розширює цифрові процедури у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

Що змінюється

Тепер будівельний паспорт можна отримати лише для індивідуальних, садових і дачних будинків до 2 поверхів і площею до 500 м². За цією процедурою також можна зводити господарські споруди — гаражі, котельні, огорожі чи ворота.

Водночас із переліку об’єктів, які можна будувати за спрощеною процедурою, виключили зблоковані житлові будинки. Тобто таунхауси та дуплекси тепер зводитимуться лише після отримання містобудівних умов і обмежень.

Що змінюється на час воєнного стану

До завершення воєнного стану та ще протягом року після нього індивідуальні будинки до 200 м² і до 2 поверхів можна буде будувати без будівельного паспорта — достатньо оформити схему намірів забудови ділянки.

Такий документ має підготувати сертифікований архітектор або інженер-проєктувальник і завантажити його до ЄДЕССБ з електронним підписом.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Актуальні вакансії

     
     
Оголошення

Миргородське УЕГС повідомляє про припинення газопостачання 

     
     
Графік проведення особистих прийомів та "гарячих" телефонних ліній

Графік проведення особистих прийомів та "гарячих" телефонних ліній на серпень 2026 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Портал Dream

Міста-партнери

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]