Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Юридичне консультування: телефонне шахрайство
2018-10-25

Для підопічних Територіального центру відбувся плановий захід – зустріч із головним спеціалістом Миргородського бюро правової допомоги Наталією Пищимухою під назвою «Телефонне шахрайство». Наталія Миколаївна докладно розповіла про те, що українці все частіше стають жертвами шахраїв, які обманними способами намагаються заволодіти чужим майном і заощадженнями.

Шахрайство продовжує залишатися однією з найбільш важливих проблем сучасності. Також додала, що захистити від шахраїв, в першу чергу, здатні лише уважність і розсудливість самих громадян. Надана інформація була дуже зрозуміла та корисна для студентів «Університету ІІІ віку». У відвідувачів заходу було дуже багато питань, на які вони отримали вичерпні відповіді. Підопічні Територіального центру були запрошені на юридичне консультування до Миргородського бюро правової допомоги. Хочеться висловити щиру подяку за підвищення правової свідомості людей похилого віку начальнику відділу Миргородського бюро правової допомоги Юлії Віталіївні Барило та головному спеціалісту Наталії Миколаївні Пищимусі за цікаві та змістовні лекції для студентів «Університету ІІІ віку».

 

Територіальний центр

Соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Миргородської міської ради

Полтавської області

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії и з питань земельних ресурсів

28 листопада 2023  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

29 листопада 2023 року о 08.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 28 листопада 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]