Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Юні науковці Миргорода крокують до нових перемог
2015-12-30

Освіта XXI століття – це освіта для людини. Її стрижень – становлення і розвиток самодостатньої конкурентноспроможної особистості, готової до самореалізації виявлених обдарувань у сучасному соціумі, яка компетентна в різних видах діяльності. Отож, з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей і учнівської молоді, підготовки майбутньої наукової зміни у нашому місті, 11 та 16 грудня 2015 року відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

У ньому взяли участь 15 учнів із навчальних закладів м. Миргорода. Перші місця посіли 4 учасника. Це: Губенко Анна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. №5, з темою роботи: «Дослідження шляхів інтеграції та способів адаптації запозичених лексичних одиниць з іспанської мови в американський варіант англійської мови» у відділенні «Мовознавство», секція: «Англійська мова»; Ващенко Крістіна, вихованка ЦЕНТУМу, з темою роботи: «Флористичні особливості ландшафтного заказника місцевого значення «Ярмаківський»» у відділенні «Хімія та біологія», секція : «Зоологія та ботаніка»; Яцишин Денис учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського, з темою роботи: «Дослідження кислотності розчинів деяких напоїв» у відділенні «Хімія та біологія», секція: «Хімія»; Селюк Ірина, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ст. №5 з темою роботи: «Психологічні особливості прояву страху у дітей молодшого шкільного віку» у відділенні «Хімія та біологія», секція «Психологія». Цікавою дослідницькою роботою поділився на конкурсі переможець обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 навчальному році Клепач Олексій, вихованець ЦЕНТУМу. Сподіваємось, що наші юні науковці гідно захищатимуть м. Миргород на обласному етапі.

Також хочеться відзначити учнів – членів МАН з цікавими науковими роботами, які отримали другі та треті місця у міському етапі: Юхименко Дар’я (11 клас, гімназія ім. Т.Г. Шевченка ), Дородна Анастасія (11 клас, гімназія ім. Т.Г. Шевченка ), Гречаний Петро (9 клас, гімназія ім. Т.Г. Шевченка), Дадачко Валерія (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського), Ляшенко Володимир ( 10 клас, гімназія ім. Т.Г. Шевченка ).

Усатенко О.О.,

методист ММК

відділу освіти Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]