Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Єдина країна – єдиний народ»
2015-11-26

У Полтаві відбувся тренінг для фахівців державних структур та громадських організацій, що займаються наданням допомоги на території Полтавської області вимушено переміщеним особам з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Даний захід відбувся завдяки програмі ПРООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії. У навчанні з надання комплексної допомоги внутрішньо переміщеним особам за темою «Кейс-менеджмент. Методичні рекомендації» взяли участь представники з  Полтави, Миргорода, Лубен, Кременчука.

Місто Миргород на цьому поважному заході представляла група кейс-менеджерів Єдиного центру надання допомоги ВПО та директор Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Володимир Кір"ян.

Тематика навчання та підбір учасників тренінгу були обрані таким чином, щоб налагодити координаційні механізми та посилити взаємодію в середині Полтавської області серед всіх партнерів, які працюють у цьому просторі .

Кейс-менеджмент – нова методика. Її суть – індивідуальний підхід, для забезпечення потреб клієнта, виставлення пріоритетів, активізація самої переміщеної особи у вирішенні проблем, що виникли в зв’язку з переїздом із зони бойових дій на сході країни.

Для ЄЦДВПО та ЦСССДМ є свій зиск від навчання і нової форми співпраці. «Ми на професійній основі надаємо соціальні послуги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. І вимушені переселенці – одна із таких категорій. Ми тут для того, що навчитись взаємодіяти і ефективно доповнювати роботу один одного, перенаправляти клієнтів і уникнути дублювання функцій», – розповідає директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Володимир Кір’ян

Як показує практика, робота у районних центрах області вже починає набирати обертів. За даними фахівців Єдиного центру допомоги ВПО, у Миргороді  зареєстровано понад дві тисячі переміщених осіб. І це – лише офіційна статистика. Основна мета діяльності ЄЦДВПО— допомога і підтримка вимушено переміщених осіб з окупованих територій України, налагодження зв’язків із різними організаціями, таким чином  допомогти переселенцям вирішити їхні проблеми.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]