Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Єдина країна – єдиний народ»
2015-11-26

У Полтаві відбувся тренінг для фахівців державних структур та громадських організацій, що займаються наданням допомоги на території Полтавської області вимушено переміщеним особам з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Даний захід відбувся завдяки програмі ПРООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії. У навчанні з надання комплексної допомоги внутрішньо переміщеним особам за темою «Кейс-менеджмент. Методичні рекомендації» взяли участь представники з  Полтави, Миргорода, Лубен, Кременчука.

Місто Миргород на цьому поважному заході представляла група кейс-менеджерів Єдиного центру надання допомоги ВПО та директор Центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Володимир Кір"ян.

Тематика навчання та підбір учасників тренінгу були обрані таким чином, щоб налагодити координаційні механізми та посилити взаємодію в середині Полтавської області серед всіх партнерів, які працюють у цьому просторі .

Кейс-менеджмент – нова методика. Її суть – індивідуальний підхід, для забезпечення потреб клієнта, виставлення пріоритетів, активізація самої переміщеної особи у вирішенні проблем, що виникли в зв’язку з переїздом із зони бойових дій на сході країни.

Для ЄЦДВПО та ЦСССДМ є свій зиск від навчання і нової форми співпраці. «Ми на професійній основі надаємо соціальні послуги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. І вимушені переселенці – одна із таких категорій. Ми тут для того, що навчитись взаємодіяти і ефективно доповнювати роботу один одного, перенаправляти клієнтів і уникнути дублювання функцій», – розповідає директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Володимир Кір’ян

Як показує практика, робота у районних центрах області вже починає набирати обертів. За даними фахівців Єдиного центру допомоги ВПО, у Миргороді  зареєстровано понад дві тисячі переміщених осіб. І це – лише офіційна статистика. Основна мета діяльності ЄЦДВПО— допомога і підтримка вимушено переміщених осіб з окупованих територій України, налагодження зв’язків із різними організаціями, таким чином  допомогти переселенцям вирішити їхні проблеми.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net