Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Ялинкові базари
2016-12-22

Із 17 грудня у Миргороді запрацювали ялинкові базари. Ціна хвойного дерева коливається від 50 грн.за метр. Придбати сосну можна за таким адресами: вул. Гоголя (район будинку № 72), вул. Гоголя, (район будівлі № 54), на розі вулиці Харківка та Тичини, вул. Свидницького (район будівлі № 4), вул. Я.Усика, (район будівлі № 1), вул. Д. Апостола (район будівлі № 7), вул. Багачанська, (район КПП), вул. Гоголя, (район будівлі № 147),вул. Незалежності, 1,вул. Д. Апостола, 7, вул.Кашинського, 26. Працюватимуть ялинкові базари по 31 грудня.

"Реалізація новорічних ялинок дозволяється, тільки якщо є чип. Якщо чипа немає, ялинка затримується, і якщо підприємець не зможе довести, що вона законна, йому загрожує великий штраф і дуже великі проблеми аж до кримінальної справи", - зазначають лісівники.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net