Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Яким буде опалювальний сезон у Миргороді?
2019-11-20

Опалювальний сезон у Миргороді розпочався у відповідності до температури  повітря зовнішнього середовища. Разом з тим, на теплопостачальному підприємстві ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" склалася складна фінансова ситуація, яка могла ще погіршитися через ухвалені попереднім урядом популістичні рішення. Зокрема, мова йде про постанову № 560. Вона регламентувала заздалегідь “не підйомні” для міст граничні тарифи на послугу з постачання теплової енергії та гарячої води. Це могло призвести до проблем із проходженням опалювального періоду. 

За попередніми підрахунками, з бюджету необхідно виділити близько 30 млн.грн. для фінансової підтримки теплопостачальної організації в опалювальний період. З огляду на ситуацію, міські голови та Асоціація міст України звернулися до урядовців з проханням скасувати постанову і їх почули! Подробиці - у відеосюжеті. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

02 червня 2025 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом  громадян

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках станом на 02 червня

 

     
     
Управління архітектури інформує

До уваги власників (балансоутримувачів), орендарів або інших управителів будівель та споруд, об'єктів благоустрою і транспортної інфраструктури!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]