Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Як записатися до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19?
2021-03-24

Станом на 19 березня 2021 року в Миргород надійшло 1000 доз вакцин проти COVID-19. На першому етапі щеплення роблять медичним працівникам. На черзі - педагогічні та соціальні працівники. Але вакцинуватися мають шанс всі охочі. З першого березня формується список очікування на вакцинацію проти COVID-19. Найпростіший спосіб записатися в електронну чергу - звернутися у Центр ПМСД до свого сімейного лікаря.

Електронну чергу формують, щоб краще організувати процес вакцинації. Щеплення мільярдів людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет. Що швидше ми його отримаємо, то швидше зможемо повернутися до звичного життя, пояснюють медики. Відповідно до дорожньої карти вакцинації від COVID-19 передбачено наступну послідовність вакцинації: на першому етапі вакцинують медпрацівників лікарень, які працюють із хворими на COVID-19, мешканців закладів для людей похилого віку, військовослужбовців у зоні проведення ООС; на другому етапі — медпрацівників, людей похилого віку 80+ та соціальних працівників; на третьому етапі - людей віком від 65 років, працівників критично важливих структур, державної безпеки, працівники сфери освіти; на четвертому етапі - людей від 60 років, людей з хронічними захворюваннями, осіб, які працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі.  Українці віком від 18 до 59 років, які не входять в зазначені групи вакцинації, можуть вакцинуватися на 5-му етапі.

Коли згідно з дорожньою картою з вакцинації настане відповідний етап, громадянам, які будуть в електронній черзі, запропонують записатися до пункту щеплення, обравши відповідний найближчий пункт, дату та час візиту.

Дізнатися більше про вакцинацію від COVID-19 та записатися у чергу на щеплення також можна:

- на сайті vaccination.covid19.gov.ua

-через портал Дія чи мобільний застосунок Дія

- через національний контакт-центр МОЗ

- через Центри ПМСД (зателефонувати до свого сімейного лікаря та з'ясувати деталі для запису на щеплення).

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net