Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Як писати проекти?
2017-06-20

 Як писати проекти до Державного фонду регіонального розвитку та інших інституцій? Як забезпечити активну участь мешканців громади у прийнятті рішень? Відповідальність за ефективність нової системи місцевого самоврядування несуть не лише органи управління, які утворюють відповідну систему, але і члени територіальної громади. Чи всі це розуміють? Чи всі представники громади готові до створення принципово нової, ефективної системи місцевого самоврядування? Які інструменти можуть використати нові громади для свого розвитку?

Ці та багато інших питань розглядатимуться під час інформаційних зустрічей на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах». Запрошуються представники місцевих органів влади усіх рівнів, громадські активісти, ЗМІ та всі небайдужі громадяни.

У рамках безкоштовних семінарів експерти Мінрегіону проводитимуть тренінг по проектному менеджменту, а експерти PAUCI Foundation (https://www.facebook.com/pauciFoundation) підкажуть, як залучати громадян до прийняття рішень. Учасники зможуть задати питання щодо реформи децентралізації представнику Міністерства та отримають доступ до більше 400 МБ корисних матеріалів.

Запорізька область: Преображенська ОТГ — 19 червня, Комиш Зорянська ОТГ — 20 червня.

Закарпатська область: Полянська ОТГ — 22 червня, Перечинська ОТГ — 23 червня.

Донецька область: Соледарська ОТГ — 26 червня, Миколаївська ОТГ — 27 червня.

Полтавська область: Засульська ОТГ — 29 червня, Білоцерківська ОТГ — 30 червня.

Херсонська область: Виноградівська ОТГ — 3 липня.

Миколаївська область: 4 липня (ОТГ визначається).

Реєстраційна анкета для Закарпатської, Полтавської областей:

https://goo.gl/H572dh.  

Реєстраційна анкета для Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей: https://goo.gl/QU1FXb.

Кількість місць обмежена.

Семінари проводяться в рамках Польсько-Канадської програми підтримки демократії, реалізованої Solidarity Fund PL і фінансованої Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади та Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Організатори: Асоціація об'єднаних територіальних громад (https://www.facebook.com/LSGA.ATC), Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України (https://www.facebook.com/assogu.org).

Експертна підтримка: Мінрегіон (https://www.facebook.com/MinregionUkraine), PAUCI Foundation (https://www.facebook.com/pauciFoundation).

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net