Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Як хакнути конфлікт?
2023-05-12

Конфлікти – це норма життя. Здорове спілкування не можливе без конфліктів, а конструктивно їх вирішувати – справжнє мистецтво. Особливо це актуально для педагогічних працівників, щоденна робота яких, переповнена комунікацією, отже і конфліктами. 

З метою удосконалення комунікативних та конфліктологічних компетентностей, Центром професійного розвитку педагогічних працівників розроблено та реалізовано тренінг «Як хакнути конфлікт?» для вчительства Миргородської міської територіальної громади. У ході зустрічі спікери  Вікторія Соломаха та Світлана Вініченко  пропонували учасникам цікаві й динамічні вправи, професійно скеровували процес. Педагоги  мали змогу  «поконфліктувати», виконуючи вправу «Вавілонська вежа». Вони легко і невимушено  вчилися розуміти власні потреби та потреби інших, керувати емоціями, оперувати фактами за допомогою колеса Плучека та гри. 

Також тренувалися цікаво попереджувати та вирішувати суперечки, критикувати й сприймати критику від інших. А ще щедро ділилися власними «родзинками». Учасники також мали можливість усвідомити, що конфлікт є  ресурсом, який допомагає переоцінювати ситуації та розвиватися як окремій особистості, так і колективу. Словом, «розібрали конфлікт на атоми» і таки «хакнули».  Вірю, що кожен учасник поповнив свою професійну скарбничку дієвими і цікавими інструментами. Дякуємо сердечно!

 

                        Валентина Сидоренко, практичний психолог,

                        ОЗО «Миргородський ліцей № 1 імені Панаса Мирного»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]