Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із життя мікрорайону "Промисловий"
2019-11-10

Кінець осені характерний тим, що в цей період підсумовується зроблене за рік. Ось і в мікрорайоні «Промисловий» 8-го листопада відбулося зібрання голів вуличних комітетів та активу вулиць Промислової, Робітничої, Багачанської, Депутатської, Хорольської, Петрівської, Гуріна, провулків Багачанського, Микиші, Робітничого, Петрівського та багатоквартирних будинків №22 на вулиці Робітничій, ОСББ «Солов’їний затишок», ОСББ «Конопляник», ОСББ «Хорольський».

Перед присутніми звітувався депутат міської ради Михайло Лавицький. Було зазначено, що в цьому році на вказаних територіях виконані значні обсяги робіт, а саме: побудований тротуар по непарній стороні вулиці Багачанської з пішохідним переходом, заасфальтована основна частина провулку Багачанського з укладанням бетонних плит на перехрестях, виконаний ямковий ремонт тротуару на вулиці Робітничій. Здійснено огородження дороги відбійниками навколо літака та впорядкований підхід до автобусної зупинки, що дало змогу впорядкувати рух транспорту та пішоходів. Також Михайло Петрович згадав і реконструкцію каналізаційної системи в районі ОСББ «Солов’їний затишок» та ремонт 12-ти квартирного будинку на вулиці Робітничій. Були озвучені і проблеми, а це аварійний водопровід на вулиці Хорольській,48 (коноплезавод), руйнування доріг та колодязів важковаговими автомобілями. Окреслені плани на наступний рік.

Секретар ради мікрорайону «Промисловий» Дмитро Терещенко від імені присутніх подякував Михайлу Петровичу за активну та плідну роботу на благо громади міста та порушив таку застарілу проблему, як відсутність дорожніх знаків на об’їзній дорозі. Загострив увагу голів вуличних комітетів стосовно організованого прибирання вулиць, та про те, що органіка повинна залишатись на території домогосподарств і у вигляді компосту використовуватись на городах.

Дмитро Терещенко,

секретар ради мікрорайону «Промисловий»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]