Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із засідання бюджетної комісії
2017-04-07

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва, що відбулося 06 квітня, розглянули профільні питання порядку денного 23 сесії міської ради. Детально було обговорено заходи по реалізації Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2018 роки, Програми благоустрою міста на 2017 – 2021 роки та Програми капітального ремонту житлового фонду Миргорода на поточний рік.

Після докладного обговорення змін та доповнень було підтримано проекти рішень щодо переліку об’єктів на 2017 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства і об’єктів благоустрою міста та  переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища міста у 2017 році.

Проголосували на засіданні також і питання оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку фізичної культури і спорту відповідно до заходів міських програм.

А от проекти рішень щодо затвердження передавальних актів комунальних підприємств «Комбінат благоустрою і озеленення» та «Ритуал» вирішили залишити на подальше опрацювання.

Загалом члени профільної комісії обговорили матеріали 15 питань порядку денного.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]