Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із Днем захисника України!
2017-10-14

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних сил! Дорогі миргородці!

Щиросердечно вітаю вас з Днем захисника України та Днем козацтва!  Ці свята єднають людей багатьох поколінь. В усі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Захист держави став справою всіх українців.

Нащадки козаків демонструють силу нескорених українських воїнів, які нині відстоюють незалежність та суверенітет України. Тому бажаю всім захисникам міцного здоров’я, звершення всіх мрій та бажань, довгих років мирного життя, уваги турботи рідних і близьких. Я хочу висловити сердечну подяку кожному воїну, кожному командиру за високий професіоналізм, звитягу, героїзм, за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині.

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради щиро бажаю усім добробуту і затишку, миру і злагоди щодня, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди.

Із повагою

міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]