Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Із 20 жовтня у нашій громаді почнеться опалювальний сезон
2022-10-18

Опалювальний сезон 2022-2023 на території Миргородської міської територіальної громади розпочнеться з 20 жовтня. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету, 17 жовтня. 

Відділу житлово-комунального господарства Миргородської міської ради спільно з комунальним підприємством «Миргородтеплоенерго» Миргородської міської ради, суб’єктами господарювання, які провадять господарську діяльність з постачання теплової енергії та управителями будинків, ЖБК, ОСББ, іншими організаціями, статутом яких передбачена діяльність з надання комунальних послуг, установами та закладами соціальної сфери, доручено забезпечити на належному рівні організацію планової роботи із підключення споживачів теплової енергії.

Також на засіданні було ухвалено рішення, які регламентують встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії  постачальникам теплової енергії на території Миргородської міської територіальної громади: ТОВ "Пілот  Енерджи", ТОВ "Еко-тепло", ТОВ „Миргородська інвестиційна група“, ДП "Еко-тепло+" ТОВ "Еко-тепло". Коментуючи  ухвалені рішення, міський голова Сергій Соломаха зазначив, що тарифи  на тепло для споживачів залишилися на рівні минулого року.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]