Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Храмове свято в мікрорайоні
2017-08-30

Храмове  свято відбулося для мешканців вулиць Депутатської, Багачанської, Робітничої, Раскової та провулків Микиші, Багачанського, Робітничого. Захід  організували вуличні комітети цих вулиць  за сприяння ради  мікрорайону «Промисловий». 

Не вимушено діти декламували вірші, співали пісень, танцювали та брали участь в ігрових заходах за що й отримали солодкі призи та морозиво, які були закуплені за кошти, виділені міською радою.  На свято був запрошений депутат міської ради Михайло Лавицький, який вручив подяки міського голови трьом активним мешканцям: Любові Матвієнко, Сергію Балюку та Олегові Шевченку.

Всі присутні частувалися смачним кулішем, приготовленим на вогнищі та стравами, які принесли вправні господині. А ще була жива музика - на баяні грала Любов Власенко з провулку Микиші. Звучали танцювальні  комозиції  та мелодії українських народних пісень -  досхочу наспівалися. В танцях не було рівних Ользі Бурцайло з вулиці Раскової.  А найголовніше в такому святі те, що люди згуртовуються та не забувають вікових традицій українців.

 Рада мікрорайону «Промисловий»

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net