Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Гаряча лінія" з міським головою
2015-07-01

30 червня 2015 року міський голова Сергій Соломаха провів особистий прийом громадян в режимі "гарячої телефонної лінії". Мешканці порушували питання ремонту  та благоустрою будинків і прибудинкових територій.

Тема звернень стосувалася, переважним чином, питань комунальної сфери, а саме: ремонт даху багатоповерхівки по вул. Старосвітська,2, ремонт ганку у багатоповерхівці по вул. П.Мирного,20, благоустрою кладовища по вул. Петрівській, благоустрою прибудинкової території по вул. Гоголя, 162, ремонту міжпанельних швів у будинку за адресою: вул. Д.Апостола,2 та інше.

Керівникам відділів та управлінь міської ради доручено розглянути всі порушені питання та надати відповіді заявникам відповідно до чинного законодавства.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net