Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Форум "Децентралізація 2024. Законодавчий порядок денний"
2024-02-05

Суб’єкти реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади згуртувалися щодо питання законодавчого порядку денного реформи децентралізації, спільного визначення потреб і подальших завдань реформи у контексті широкомасштабного збройного вторгнення росії на територію України, та законодавчого підґрунтя для забезпечення цих потреб. Про це йшлося 5 лютого на форумі "Децентралізація 2024. Законодавчий порядок денний". Учасником форуму був і Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

Представники Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України,  головами громад проговорили найболючіші проблеми в діяльності органів місцевого самоврядування та висловили власне бачення щодо подальшої реформи децентралізації та ухвалення першочергових законів для діяльності ОМС. 

Форум "Децентралізація 2024. Законодавчий порядок денний" проходив у різних форматах.  Його організовано ГО «ДЕСПРО» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в партнерстві з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Форум на ютюб- каналі 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань соціальної політики

4 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства, оборони, цивільного захисту, правопорядку та протидії корупції

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 березня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на  1 березня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]