Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Факультету природничих наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка - 100 років
2023-05-25

100 річний ювілей відзначив  факультет природничих наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. За словами декана цього факультету Наталії Мацай, через війну структурний підрозділ пережив три евакуації, але зберіг основну місію і продовжив освітню діяльність. І цю поважну дату колектив зустрів на миргородській землі, яка стала другою домівкою для викладачів та студентів. Сьогодні, 25 травня,  дружня  факультетська родина  приймала віншування з нагоди поважної річниці.

Від імені Миргородського міського голови ювілярів привітав секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій. Олександр Васильович побажав науковцям, студентам і випускникам подальшого розвитку під мирним переможним українським небом та вручив вітальну адресу.

До вітальних слів також долучилися: голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко, науковці, студенти та колишні випускники і друзі цього факультету.

Наталія Мацай щиро дякувала всім, хто долучився до святкових віншувань та  відзначила тих, хто допоміг факультету у ці непрості часи продовжити працювати.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]