Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Екскурсія для школярів
2019-11-25

У житті кожного школяра є моменти, коли необхідно  прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, своє покликання. Для молодих людей це нелегке завдання, тому іноді їм необхідна допомога дорослих аби правильно зорієнтуватися в безмежному виборі професій. 

Саме таку мету ставили перед собою фахівці Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ, організовуючи професіографічну екскурсію для школярів Зубівського НВК на ПрАТ “Армапром”. Учні побували в механіко-складальному цеху, де ознайомилися із основними  етапами виготовлення запірної арматури в ливарному цеху. Відвідавши лабораторію підприємства, дізналися про такі поняття як механічний і спектральний аналіз, магнітнопорошкову дефектоскопію, ультразвуковий контроль.

Також було відвідано Миргородський районний відділ Головного управління ДСНС України в Полтавській області. За диспетчерським пультом школярі мали можливість побачити, як здійснюється приймання і фіксування всіх викликів про надзвичайну подію, які надходять до управління. Охочі мали можливість приміряти пожежний одяг, каску вогнеборця, потримати вогнегасники, не тільки оглянути пожежний автомобіль, а й посидіти в кабіні.

Фахівці Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ сподіваються, що проведений захід для учнів Зубівського НВК допоможе підростаючому поколінню зробити дійсно правильний вибір щодо майбутньої професій. Адже, як говорять: «Краще один раз побачити, ніж декілька разів почути».

 

Більше інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua та https://www.facebook.com/MirhorodCZ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії и з питань земельних ресурсів

28 листопада 2023  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

29 листопада 2023 року о 08.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 28 листопада 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]