Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
"Джерело енергії, що змінить Україну"
2015-12-01

Таку назву має фільм про практичне втілення у Миргороді пілотного проекту Проекту МАДЕМ «Місцеві альтернативні джерела енергії м. Миргород». У Києві 30 листопада відбулася урочиста презентація досягнень Проекту «Місцеві альтернативні джерела енергії м. Миргород». Учасником зібрання була і миргородська делегація, яку очолював міський голова Сергій Соломаха.

Про важливість біоенергетики в Україні і практичні кроки в регіонах говорили Руслан Тормосов, керівник Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії м. Миргород», к.е.н., доцент; Юрій Шафаренко, начальник Управління заміщення традиційних видів палива Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Сергій Соломаха, Миргородський міський голова; Анатолій Колієнко, консультант з питань теплопостачання, к.т.н., професор; Семен Драгнєв, спеціаліст з технічних питань, к.т.н.

За словами Сергія Соломахи, завдяки проекту у Миргороді вдалося замінити 5% споживання природного газу, у перспективі цей показник планують збільшити до 30%. Міський голова подякував усім, хто долучився до цієї ініціативи і допоміг втілити пілотний проект у Миргороді.

У рамках зібрання відбулося жваве обговорення напрацювань проекту, презентація фільму "Джерело енергії, що змінить Україну", виготовленого в рамках проекту USAID "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород" та презентація практичного посібника «Біоенергетичні проекти: від ініціювання до реалізації». Переглянути відеофільм можна за посиланням https://www.facebook.com/mdiorgua/videos/vb.582361251876615/842527005860037/?type=2&theater

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net