Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
“Дивись на нас як на рівних“
2015-12-04

Щороку в Україні на державному рівні відзначається Міжнародний день інвалідів — свято, яке покликане акцентувати увагу громадськості на проблемах людей з особливими потребами. З цієї нагоди відділенням соціально – побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування було підготовлено та проведено 3 грудня 2015 року у приміщенні музею Д.Гурамішвілі святкову літературно-музичну програму “Дивись на нас як на рівних“ для інвалідів міста.

Від імені міського голови присутніх привітала керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Нікітченко А.Б., яка наголосила що інваліди – це люди, які заслуговують найбільшої поваги, адже, незважаючи на негаразди зі здоров’ям та побутові проблеми, залишаються оптимістами: живуть, працюють, творять, перемагають.

Чудові пісні у виконанні запрошених артистів художньої самодіяльності створили ліричну, святкову і романтичну атмосферу концертної програми. Присутні на святі отримали солодкі подарунки, які були надані на спонсорських засадах магазином – кулінарією “Смак“ (ПП Дарвіс Ю. Б.) та ПП Хухрою Л.М.

 

Територіальний центр

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]