Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дитяче свято в "Промисловому"
2019-07-30

Навчально–розважальний захід з дітьми проведений в приватному секторі мікрорайону «Промисловий». Сюди долучалися вулиці Багачанська, Депутатська, Робітнича, Промислова, провулки Багачанський, Робітничий та Микиші. Організаторами виступили Рада мікрорайону та вуличні комітети за активної участі самих дітей. В програмі заходу було декламування віршів, виконання пісень, вправи на розвиток інтелекту та спортивні розваги.

Душевно виконала вірші Т. Шевченка Даша Біба. Порадували присутніх Володя Балюк, під акомпанемент гітари якого сестричка Аня виконала пісню, а потім під мелодію «циганочки» пішла в танок маленька Яночка Крук. До речі, вона зі своєю активністю набрала найбільше призів. Приємно було спостерігати, як старші діти долучають до виховних процесів своїх менших братиків і сестричок.

Обмеження в часі при проведенні заходу не було, тому одне із завдань для дітей було спільно намалювати плакат на тему «Моя Батьківщина – Україна!» Голова вуличного комітету Дмитро Терещенко разом з Миколою Гончаренком приготували на мангалі запечену картоплю із салом.

Рада мікрорайону «Промисловий» та вуличні комітети висловлюють щиру подяку керівнику ТОВ «Агро – 2012» Олександру Савіську, який долучився до заходу та придбав морозиво для дітей.

Надвечір, при кольорових вогниках та ритмічній мелодії, відбулась ще й дискотека для малечі.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії и з питань земельних ресурсів

28 листопада 2023  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

29 листопада 2023 року о 08.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 28 листопада 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]